Вівторок, 16.10.2018, 22:37

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Жовтень » 7 » Звіт по реалізації прав учасників АТО на отримання земельних ділянок
  16:24
  Звіт по реалізації прав учасників АТО на отримання земельних ділянок

  Що зробленого Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області для реалізації прав на земельні ділянку учасникам АТО.

  1) Зарезервовано масиви земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі у власність для ведення садівництва та особистого селянського господарства. Для ведення садівництва норма приватизації передбачено не більше 0,12 га, це земельні ділянки більш привабливі, які розташовані в приміській території біля населених пунктів або поблизу водних об’єктів. Для ведення особистого селянського господарства передбачені масиви сільськогосподарського призначення в сільських районах середньою площею 1 га. Перелік масивів та цільове призначення можливо переглянути на сайті Головного управління (http://zemzp.gov.ua). Реєстр зареєстрованих масивів додається.

  2) В кожному територіальному підрозділі Держгеокадастру визначені відповідальні спеціалісти за співпрацю з учасниками АТО. Данні фахівці запропонують зарезервовані земельні масиви підготовлять необхідний пакет документів та допоможуть в заповненні клопотання. Також за бажанням учасника АТО можуть забезпечити доставку клопотання та необхідного пакету документів до Головного управління. З переліком відповідальних спеціалістів по кожному району області та номерами контактних телефонів можливо ознайомитись на сайті Головного управління. Також на сайті визначений відповідальний спеціаліст в Головному управлінні та спеціалісти зі врегулювання спірних питань, що можуть виникнути між учасниками АТО та територіальними підрозділами Держгеокадастру.

  3) Та саме головне, що за підтримкою облдержадміністрації та депутатського корпусу обласної ради прийняте рішення від 24.09.2015 № 4 «Про внесення змін та доповнень до обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2014 № 28, зі змінами». Даним рішенням передбачено забезпечити надання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва. Тобто учасник АТО після отримання рішення, розпорядження, наказу на розробку землевпорядної документації має право самостійно вибрати розробника документації із землеустрою (їх на території Запорізької області понад 100 суб’єктів) та заключити договір на її розробку. Після розробки документації із землеустрою, отримання витягу з державного земельного кадастру та її затвердження, учаснику АТО необхідно бути звернутися до територіальних підрозділі управління праці та соціального захисту населення для отримання 100 % компенсації. Які саме документи необхідно надати, це документи підтверджуючі участь в АТО, копію паспорту, копію Довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, додавши копію договору на виконання землевпорядної документації, копію квитанції (оплати) за виконані роботи згідно договору, копію витягу з Державного земельного кадастру та копію рішення, розпорядження, наказу про затвердження документації із землеустрою. В цьому році на компенсацію з обласного бюджету виділено 1,5 млн.грн., що дасть можливість отримати компенсацію в середньому 700 учасникам АТО.

  Переглядів: 98 | Додав: Zemresyrs | Рейтинг: 5.0/2
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz