Вівторок, 16.10.2018, 22:38

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2014 » Липень » 16 » Забезпечення мобілізованих військовослужбовців земельними ділянками – першочергове завдання сьогодення!
  10:53
  Забезпечення мобілізованих військовослужбовців земельними ділянками – першочергове завдання сьогодення!

  Відділом Держземагентства у Токмацькому районі Запорізької області  15.07.2014р. проведено  у приміщенні Чернігівської районної адміністрації  круглий стіл на тему:
  «Забезпечення мобілізованих військовослужбовців земельними ділянками – першочергове завдання сьогодення для фахівців Держземагентства Запорізької області»

  За ініціативи Голови Держземагентства України С.Я. Рудика, яка знайшла всебічну підтримку Уряду, усі, без виключення, територіальні підрозділи Держземагентства на місцях в даний час працюють над виконанням доручення щодо сприяння у забезпеченні військовослужбовців - учасників АТО  земельними ділянками для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва.  
  Виконуючи поставлене завдання, фахівці відділу визначили масиви земель державної та комунальної власності у межах та за межами населених пунктів Чернігівського району загальною площею 8,00 га, в т.ч. 2,00 га - в межах населених пунктів та Токмацького району загальною площею 12,50 га, в т.ч. 9,50 га, призначені для подальшої реалізації конституційних прав військовослужбовців Збройних сил України, які  захищають національні інтереси, на  безоплатне отримання  земельних ділянок для вищезазначених цілей на території Запорізької області.
  Надання земельних наділів здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України і проводиться у тісній співпраці з облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування. Держземагентством України відпрацювано алгоритм дій, розроблені покрокові схеми, щоб військовослужбовець міг без зайвого клопоту оформити належні документи для отримання земельної ділянки.
  Для отримання у власність земельної ділянки, учаснику бойових дій  необхідно звернутись до територіального органу Держземагентства області за місцем проживання з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).
  Зазначеним особам надається допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, у наданні необхідного графічного матеріалу з зазначенням бажаного місця розташування земельної ділянки, а також всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.
  Окремо слід зауважити, що для зручності обслуговування населення в Головному управлінні Держземагентства у Запорізькій області постійно працюють спеціальні телефонні лінії, зателефонувавши за якими можливо отримати докладну інформацію з зазначеного питання: (061) 787-53-62  (юридичній відділ); (061) 787-51-49  (відділ землеустрою), а також телефон відділу (278) 4-56-79.

  До уваги громадян, які втратили близьких
  на Майдані!

  Голова Держземагентства України С.Я.Рудик також доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності. Сім’ї загиблих отримають земельні ділянки за місцем проживання із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.
  Головним управлінням Держземагентства у Запорізькій області сумісно з Запорізькою облдержадміністрацією розпочата робота щодо формування списків громадян – членів родин (діти, дружина (чоловік), батьки), які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися у встановленому законодавством порядку правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення.
  Територіальні підрозділи Держземагентства області зобов’язані забезпечити оперативний розгляд клопотань (заяв) зазначеної категорії громадян про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодження розробленої документації та її затвердження.
  Громадян – членів родин, які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися у встановленому законодавством порядку правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення, просимо звернутися до управління (відділу) Держземагентства у районах та містах області за місцезнаходженням бажаної земельної ділянки для перевірки необхідних документів та заповнення клопотання (заяви).

  Додатково: до уваги громадян!

  Скасовано плату за внесення відомостей до Державного земельного кадастру


  03.07.2014  набув чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний земельний кадастр” щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них”, опублікований у газеті “Голос України” від 2 липня 2014 року.
  Законом внесено зміни до статей 24, 26, 29, 40, 41 Закону України “Про Державний земельний кадастр”. Відтак скасовано плату за державну реєстрацію земельної ділянки, державну реєстрацію обмежень у використанні земель, внесення відомостей до Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць та земельну ділянку.

   

   

  Переглядів: 436 | Додав: Zemresyrs | Теги: військовослужбовці, Держземагентство, забезпечення, земельні ділянки | Рейтинг: 5.0/2
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz