Понеділок, 19.11.2018, 04:42

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Березень » 23 » Встановлено дату проведення торгів з продажу прав оренди на 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення у Запорізькій області
  11:34
  Встановлено дату проведення торгів з продажу прав оренди на 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення у Запорізькій області

  За повідомленням організатора торгів – Головного управління Держземагентства у Запорізькій області – планується реалізувати на конкурентних засадах право оренди на 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 221,7410 гектара.

  Земельні ділянки, що виставляються на торги, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Термін оренди – 7 років. Виконавцем земельних торгів визначено ЗТБ «Гілея».

  Так, 02 квітня на земельних торгах планується реалізувати права оренди на 4 земельні ділянки, а саме:

  1 лот: земельна ділянка площею 68,6166 га, розташована на території Тимошівської сільської ради Михайлівського району;

  2 лот: земельна ділянка площею 15,5598 га, розташована на території Тимошівської сільської ради Михайлівського району;

  3 лот: земельна ділянка площею 12,0000 га, розташована на території Залізничної селищної ради Гуляйпільського району

  4 лот: земельна ділянка площею 13,2000 га, розташована на території Петрівської сільської ради Гуляйпільського району.

   

  03 квітня на земельних торгах планується реалізувати права оренди на 3 земельні ділянки, а саме:

  1 лот: земельна ділянка площею 22,7654 га, розташована на території Веселівської селищної ради Веселівського району;

  2 лот: земельна ділянка площею 39,5992 га, розташована на території Новопилипівської сільської ради Мелітопольского району;

  3 лот: земельна ділянка площею 50,0000 га, розташована на території Щасливської сільської ради Оріхівського району.

   

  Аукціони проводитимуться за адресою: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 41, торговий зал ЗТБ «Гілея» (пр. № 202).

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельної ділянки, її площі та кадастрового номера, а також стартовий розмір річної орендної плати розміщена на сайті Держземагентства України у розділі «Земельні торги».

  Додатково:

   Слід зазначити, що розпорядником сільськогосподарських земель державної власності (у тому числі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на сьогодні є Держземагентство України та його територіальні органи. Набуття права користування цими угіддями здійснюється виключно через аукціон, на якому визначається розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою. Орендарем земельної ділянки стає учасник земельних торгів, що запропонував найвищу плату (переможець торгів), з яким за результатами аукціону укладається договір оренди.

  Учасником земельних торгів може бути фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів необхідні документи, сплатила реєстраційний та гарантійний внески, зареєстрована у книзі реєстрації учасників земельних торгів і відповідно до закону може набувати право користування земельною ділянкою, яка виставляється на земельні торги.

  Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення подає виконавцю земельних торгів: заяву про участь у земельних торгах, а також інші документи, зазначені в частині сьомій статті 137 Земельного кодексу України.

  За більш детальною інформацією бажаючі взяти участь у набутті права оренди на зазначені земельні ділянки на конкурентних засадах можуть звернутися до виконавця земельних торгів за адресою: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 41 (пр. № 202) тел. (061) 224-69-58, або у відділ оцінки та ринку земель Головного управління Держземагентства у Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 50, тел. (061) 787-45-71.

  Переглядів: 133 | Додав: Zemresyrs | Теги: земельні торги, Запорізька область | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz