Понеділок, 19.11.2018, 04:41

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Червень » 16 » Щодо інвентаризації земель сільгосп призначення державної власності на предмет незаконного використання ділянок.
  15:53
  Щодо інвентаризації земель сільгосп призначення державної власності на предмет незаконного використання ділянок.

     У тритижневий термін провести інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності та виявити ділянки, які використовуються незаконно.


     Таке завдання, за дорученням голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорія Самардака, поставив перед землевпорядною службою області в.о начальника Головного управління Держгеокадастру Олександр Бондар.
     Головна мета цієї роботи – припинення незаконного використання державних сільськогоспземель області та забезпечення находження земельних платежів у скарбницю місцевих бюджетів. Робота ця проводитиметься у тісній взаємодії з районними державними адміністраціями, сільськими та селищними радами, податковою та реєстраційною службами.
     З метою організації та завершення виконання даного доручення у зазначений термін, 11 червня в Головному управлінні Держземагентства області проведено нараду за участю начальників всіх територіальних органів землевпорядної служби регіону.
  «Платежі за землю – одне з найбільш вагомих джерел наповнення місцевих бюджетів. В період економічної кризи це питання стоїть особливо гостро. Тому землевпорядна служба має вжити вичерпних заходів для  припинення на території області незаконного використання державних сільськогоспземель та збагачення за їх рахунок окремих осіб», - зазначив на нараді в.о начальника Головного управління Держгеокадастру Олександр Бондар.
     Особлива увага при виконанні даного завдання має бути приділена виявленню земельних ділянок, які:
  - використовуються за відсутності оформлених у законодавчо визначеному порядку правовстановлюючих документів на землю (юридично не оформлене право користування чи право власності на землю);
  - продовжують використовуватись по договорах оренди, термін дії яких скінчився;
  - використовуються по договорах оренди, річна ставка орендної плати у яких не відповідає вимогам діючого законодавства (має бути не нижче ніж 3% від нормативної грошової оцінки земель);
  - були надані у постійне користування для ведення фермерського господарства особі, яка вже померла, однак землі продовжують використовуватись іншими особами незаконно;
  - були надані у постійне користування державним підприємствам, які з часом припинили своє існування, однак правовстановлюючі документи на землю правонаступниками цих підприємств не переоформлені.
     Після узагальнення, інформація по виявлених фактах незаконного використання земель, буде передана землевпорядною службою для розгляду та вжиття відповідних заходів реагування до обласної та районних державних адміністрацій, відповідних контролюючих органів.

  Довідково:
     З даними Державної фіскальної служби в Запорізькій області з початку року землекористувачі Запорізької області сплатили 187 млн. грн. земельних платежів, що майже на 35 млн. грн., або на 23% більше ніж торік.Вцілому план надходжень плати за землю за чотири місяці поточного року в області виконано на 112%.

  Переглядів: 114 | Додав: Zemresyrs | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz