Вівторок, 16.10.2018, 22:38

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Червень » 11 » Робочі групи з оперативного вирішення проблемних питань учасників АТО будуть створені по всіх районах та містах Запорізької області
  10:09
  Робочі групи з оперативного вирішення проблемних питань учасників АТО будуть створені по всіх районах та містах Запорізької області

     

      До такого висновку дійшли учасники засідання робочої групи з розгляду питань відведення земельних ділянок учасникам АТО на території Запорізької області. Адже, як зазначив голова Запорізької обласної держадміністрації Григорій Самардак: «Маємо допомогти демобілізованим учасникам АТО знайти найкоротший шлях до вирішення питань їх соціального захисту, в т.ч. із забезпечення земельних ділянками».
     Виступаючи на заході з доповіддю в.о. начальника Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Олександр Євграфов прозвітував про результати роботи в даному направку, позначив проблеми, які негативно впливають на динаміку процесу, а також детально на конкретних прикладах розповів про запроваджену співпрацю запорізьких землевпорядників з різними гілками місцевої влади та громадськими організаціями.
      -Тісна взаємодія з головами місцевих рад, райдержадміністрацій, керівниками громадських організацій та активістами з числа волонтерів дійсно дозволяє оперативно вирішувати виниклі проблемні питання щодо відведення земельних ділянок, з якими звертаються до нас учасники АТО. Так, запроваджена практика допомогла нам оперативно відреагувати і своєчасно вирішити конфліктну ситуацію у Василівському районі, прискорити відведення земельних ділянок учасникам АТО у смт. Балабіно, Кушугум Запорізького району, вчасно допомогти вирішити земельне питання сім»ї загиблого героя  на території Вільнянського району області. І робота в цьому напрямку поки ще лише набирає обертів. Думаю, що подібний підхід необхідно запровадити у всіх районах і містах області, - зазначив Олександр Євграфов.

      Також було зазначено, що на поточний момент до Головного управління Держземагентства області та відповідних органів місцевого самоврядування надійшло 484 заяви від учасників АТО на отримання земельних ділянок. За результатами їх розгляду видано 193 дозволи на розробку проектів відведення земельних ділянок у власність загальною площею 274,9075 га. Серед цих ділянок - наділи для будівництва і обслуговування житлового будинку, ведення садівництва, особистого селянського господарства. Після затвердження розроблених проектів відведення земельних ділянок та прийняття відповідних рішень 9 ділянок площею 6,3884 га передано у власність.

          Ще 162 отримані заяви від учасників АТО перебувають в роботі.

         Серед проблем, які через досить вагому вартість, ярмом лягають на учасника АТО при землевідведенні, очільником запорізьких землевпорядників були названі: платне виготовлення агротехнічного паспорту земельної ділянки при  передачі у власність та користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення; платне отримання археологічної довідки. Ще одна проблема, що практично унеможливлює на сьогодні процес відведення земельних ділянок у містах – обов’язкова, відповідно до Закону України «Про регуляцію містобудівельної документації», наявність плану зонування або детального плану території.
       Після тривалого обговорення проблемних питань, учасниками засідання було прийняте рішення узагальнити їх, та надалі ті з них, що потребують законодавчого врегулювання, направити до Представництва Запорізької області у м.Київ для подальшого опрацювання депутатами Верховної Ради від Запорізького регіону.

  Переглядів: 438 | Додав: Zemresyrs | Рейтинг: 5.0/2
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz