Вівторок, 16.10.2018, 22:37

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Травень » 20 » Про оренду земель державної власності сільськогосподарського призначення
  16:30
  Про оренду земель державної власності сільськогосподарського призначення

     Управління Держземагентства у Токмацькому районі Запорізької області доводить до відома орендарів земель державної власності сільськогосподарського призначення, які уклали договори оренди землі з Токмацькою та Чернігівською райдержадміністраціями, про необхідність переукладання діючих договорів згідно вимог законодавчих актів України. Так, п. 5.2 ст. 288 Податкового кодексу України встановлено, що розмір орендної плати не може бути менший 3% від нормативної грошової оцінки землі.

     Також більшості орендарям необхідно переглянути розмір орендної плати в зв’язку з вимогами Закону України “Про оцінку землі”. Однією з істотних умов договору передбачено перегляд розміру орендної плати у разі збільшення щорічної індексації грошової оцінки земель, зміни розміру земельного податку.
     Зміна договору оренди землі вчиняється в письмовій формі та підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження”. Для проведення державної реєстрації права оренди обов’язковою умовою є витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.Відомості про державну реєстрацію земельної ділянки надаються кадастровими реєстраторами управління Держземагентства у Токмацькому районі Запорізької області при наявності інформації в електронній базі Національної кадастрової системи України. В разі відсутності таких відомостей, землекористувачу необхідно замовити в землевпорядній організації технічну документацію про встановлення (відновлення) меж в натурі та зареєструвати ділянку в НКС, що передбачено прикінцевими та перехідними положеннями Закону України “Про Державний земельний кадастр”.
     Враховуючи вищевикладене, для запобігання розірвання договорів оренди за невиконання істотних умов договору, прохання до користувачів земель державної власності упорядкувати відповідно до вимог чинного законодавства договори оренди землі.

  Переглядів: 77 | Додав: Zemresyrs | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz