Вівторок, 16.10.2018, 22:34

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2014 » Лютий » 26 » Народні депутати ініціюють законопроект щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру
  18:31
  Народні депутати ініціюють законопроект щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру

  Перший заступник Голови Держземагентства України Артем Кадомський та заступник Голови Євген Бердніков взяли участь у засіданні парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин щодо супроводу проектів Законів України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою” (реєстр. № 3238) та "Про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр” щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них” (реєстр. № 3061). Члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроекти у другому читанні та в цілому.

  Законопроектом № 3238 пропонується внесення змін до Земельного кодексу України та законів України "Про землеустрій”, "Про державну експертизу землевпорядної документації”, "Про охорону земель”, "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, "Про Державний земельний кадастр”, "Про державний контроль за використанням та охороною земель” та ін. Це дасть можливість уніфікувати види документації із землеустрою та визначити їх склад і зміст, усунути розбіжності у назвах документацій із землеустрою, а також визначити виключний перелік суб’єктів, які здійснюють погодження і затвердження конкретних видів документації із землеустрою.

  Члени Комітету наголосили, що прийняття документа дозволить усунути правові колізії в діючому законодавстві, визначити чіткі правила на ринку надання послуг у сфері землеустрою, що сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, забезпечить сприятливі умови для розвитку економіки та ведення бізнесу.

  Члени Комітету також зазначили, що законопроектом № 3061 пропонується внести зміни до статей 24, 26, 29, 29, 40 та 41 Закону України "Про Державний земельний кадастр” щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

  Переглядів: 117 | Додав: Zemresyrs | Теги: Держземагенство, законопроект, Внесення выдомостей | Рейтинг: 5.0/7
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz