Вівторок, 16.10.2018, 22:36

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Травень » 26 » Координаційна рада ветеранів АТО прийматиме активну участь у вирішенні злободенних питань цієї категорії громадян
  09:08
  Координаційна рада ветеранів АТО прийматиме активну участь у вирішенні злободенних питань цієї категорії громадян

     В.о. начальника Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Олександр Євграфов взяв участь у роботі «круглого столу» з питання взаємодії організації ветеранів АТО та обласної виконавчої влади, що пройшов 22 травня в Запорізькій облдержадміністрації.

  За засіданні булі розглянуті різноманітні питання, з якими стикаються учасники АТО після повернення додому. Серед них в т.ч. відведення земельних ділянок.

     Звітуючи з даного питання,  Олександр Євграфов зазначив, що за станом на 22.05.2015  до Головного управління Держземагентства та відповідних органів місцевого самоврядування надійшло 452 заяви про отримання земельних ділянок від таких осіб. За результатами їх розгляду видано 258 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність загальною площею 248,16 га. В т.ч.: для  будівництва та обслуговування житлового будинку – 21 земельна ділянка загальною площею 2,61 га; для ведення садівництва – 100 земельних ділянок площею 10,96 га; для особистого селянського господарства – 137 земельних ділянок площею 234,59 га. Ще 186 заяв перебувають в роботі.

     Наразі, після розробки землевпорядними організаціями проектів відведення земельних ділянок, прийнято 9 рішень, розпоряджень та наказів про затвердження та надання у власність 9 земельних ділянок загальною площею 6,388 га, в т.ч. для будівництва та обслуговування житлового будинку – 5 земельних ділянок площею 0,66 га; для ведення садівництва – 1 земельна ділянка площею 0,098 га; для ведення особистого селянського господарства – 3 ділянки площею 5,63 га.

     Окремо Олександр Євгенович вказав на проблему, пов’язану з оформленням учасниками АТО статусу учасника бойових дій, що струмує подачу такими громадянами відповідних заяв про отримання земельних ділянок. Адже документ, який посвідчує участь військовослужбовця в АТО (посвідчення, довідка) необхідно подати разом з клопотанням про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації.

       За результатами круглого столу в Запорізькій області створено раду ветеранів АТО, яка діятиме за наступними напрямками: оформлення статусу учасника бойових дій; земельні питання; медична та психологічна реабілітація; соціальна допомога, зайнятість; патріотичне виховання; освіта; секретаріат (організаційно-технічне забезпечення діяльності).

  Переглядів: 73 | Додав: Zemresyrs | Рейтинг: 5.0/3
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz