Вівторок, 16.10.2018, 22:37

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Корисні сайти
 • Державне агенство земельних ресурсів України
 • Бажаєте дізнатися про хід роботи над вашим документом натисніть тут»
 • Інформація про земельні ділянки тут»
 • Інформація про земельні торги тут»
 • Районні державні адміністрації
 • Токмацька міська рада
 • Новий офіційний веб-сайт Держземагентства України
 •  
  Головна » 2015 » Серпень » 4 » Інформація щодо проведення Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області конкурсу з відбору виконавців земельних торгів
  10:50
  Інформація щодо проведення Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області конкурсу з відбору виконавців земельних торгів

  Мета проведення робіт: відбір виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

    2. Дані про земельні ділянки:

  1. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 2,3300 га; номер кадастрового кварталу: 2321583600:02:001; місце розташування: на території Матвіївської сільської ради Вільнянського району  Запорізької області, за межами населеного пункту.

    2. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 4,0000 га; номер кадастрового кварталу: 2321583600:02:003; місце розташування: на території Матвіївської сільської ради Вільнянського району  Запорізької області, за межами населеного пункту.

    3. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 3,5000 га; номер кадастрового кварталу: 2321583600:02:003; місце розташування: на території Матвіївської сільської ради Вільнянського району  Запорізької області, за межами населеного пункту.

    4. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 4,4000 га; номер кадастрового кварталу: 2323683500:12:003; місце розташування: на території Новоіванківської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області, за межами населеного пункту.

    5. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 9,7552 га; кадастровий номер: 2325282800:11:002:0051; місце розташування: на території Новомиколаївської сільської ради Токмацького району  Запорізької області, за межами населеного пункту.

    6. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 14,9999 га; кадастровий номер: 2325283200:01:001:0004; місце розташування: на території Новопрокопівської сільської ради Токмацького району  Запорізької області, за межами населеного пункту.

    7. Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 4,4514 га; номер кадастрового кварталу: 2324282400:13:017; місце розташування: на території Кінсько-Роздорівської сільської ради Пологівського району  Запорізької області, за межами населеного пункту.

    3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів " із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

  Конкурсна пропозиція претендентів має містити пропозицію про вартість виконання робіт (проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки - на ділянки 1,2,3,4,7; технічної документація щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки - на ділянки 5,6; технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки - на всі земельні ділянки) з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

  Конверти претендентів розпечатуються на засіданні комісії.

  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  У разі неповноти, або невідповідності наданих підтвердних документів та конкурсної пропозиції, або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

  Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів.

    4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

  - заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель, виконавця земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

     - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

   - згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

  - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

  - копії ліцензій, сертифікатів інженерів-землевпорядників (на проведення земельних торгів, на проведення робіт із землеустрою);

  - копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено для проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

  - інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:

  1) Розробниками документації із землеустрою відповідно до частини другої статті 26 Закону України «Про землеустрій» є:

  юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;

  фізичні особи – підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

  2) Нормативна грошова оцінка земельних ділянок відповідно до частини третьої статті 18 Закону України «Про оцінку земель» проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до Закону України «Про землеустрій».

  3) Для проведення земельних торгів – субєкт господарювання повинен мати у складі одного ліцитатора за основним місцем роботи.

  - інформація про наявність обладнання та матеріально-технічної бази:

  для виконання робіт із землеустрою – наявність геодезичних інструментів та обладнання для вимірювання відстаней, горизонтальних та вертикальних кутів з метою визначення координат і висот точок місцевості або геодезичний супутниковий приймач для визначення координат точок місцевості, комп’ютерна, обчислювальна та інша інформаційна техніка і ліцензійне програмне забезпечення, необхідне для забезпечення технологічного процесу виконання робіт із землеустрою;

  для проведення земельних торгів – обчислювальну, розмножувальну техніку, електронні засоби оперативного висвітлення інформації про земельні торги та показу фото – і картографічної інформації про земельні ділянки, необхідні для впровадження виробничого процесу та наявність у власності або у користуванні нежитлового приміщення для персоналу, яке забезпечуватиме його функціонування;

  (документальним підтвердженням є дані бухгалтерського обліку, договори та інші документи, що підтверджують наявність у учасника відповідного обладнання).

  - інформація щодо досвіду виконання аналогічних робіт: перелік розроблених проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці.

  (документальним підтвердженням є копії окремих договорів про надання аналогічних послуг (у тому числі акти приймання – предачі наданих послуг))

    - інформація про продані лоти: кількість; стартова ціна; ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

  - проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою та оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

   5. Строк подання конкурсної документації: до 28 серпня 2015 року.

   6. Поштова адреса, за якою подаються документи: каб. 18, вул. Українська, 50, м. Запоріжжя, Запорізька область, 69095

   7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 07 вересня 2015 року об 11:00 год. в Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області за адресою: актова зала, вул. Українська, 50, м. Запоріжжя, Запорізька область.

   8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: каб.18, вул. Українська, 50, м. Запоріжжя, Запорізька область. Телефон/факс для довідок: (061) 787 51 49.

  Переглядів: 139 | Додав: Zemresyrs | Теги: Держземагентство, торги | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Copyright MyCorp © 2018
  Створити безкоштовний сайт на uCoz